Dnešní datum: 22. 08. 2019

odborná příprava

*18. 04. 2015 - cyklická odborná příprava, Nymburk

Dne 18. 4. se naše jednotka zúčastnila cyklické odborné přípravy velitelů a strojníků JSDH kategorie JPO II a III.

Zatím co strojníci se účastnili technické kontroly, proškolení jízdy v terénu, ošetřování a údržby techniky, zařazování vozidel do IZS a hlášení změn, velitelé byli seznámeni s náplní funkce technik ochrany obyvatelstva a možnosti absolvovat kurz T OOB-16, aktuálními požárními poplachovými plány, aktualizací složení JSDH a proškolení témat OP v souladu s nařízením MV GŘ HZS.
Této odborné přípravy se zúčastnili Oto Knobloch (VJ), Michal Hylas (ZVJ), Vladimír Pomezný (S), Stanislav Havlíček (S), Lukáš Douša (S) a Václav Popek (S).

| Autor: administrator | Vydáno dne 18. 04. 2015 | 992 přečtení |